Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Piątek, Maj 22, 2015
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 234
Najnowszy Użytkownik: PolishEmployees
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Zakaz palenia we Fra...
Nicolas Sarkozy i Ca...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [2]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Prasa o Francji Zakaz palenia we Francji! 2 gauger 18-08-2014 20:11
SPAWACZ TIG, MONTER INSTALACJI CIEPLNYCH I GAZOWYCH
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG, MONTER INSTALACJI CIEPLNYCH I GAZOWYCH Miejsce pracy: Francja Zadania: • spawanie materiałów: blachy i stali nierdzewnej metodą TIG, • spawanie we wszystkich pozycjach: punktowe, w pozycji poziomej i pionowej oraz pachwinowe, • typy spawania: spawanie jednowarstwowe i wielowarstwowe, • wykonywanie złączy wielowarstwowych- pod badania radio 100% (kontrole), • demontaż istniejącej instalacji i realizacja nowej sieci grzewczej (para wodna do 30 atmosfer) o długości 200 metrów, • montaż sieci przeciwpożarowej. Wymagania: • uprawnienia do spawania metodą TIG- aktualne certyfikaty, • doświadczenie na stanowisku montera sieci, • umiejętność czytania rysunku izometrycznego i praca według planów, • minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy metodą TIG, • całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, • dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy. Mile widziane: • znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą). Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), • konkurencyjne wynagrodzenie, • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, • kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, • pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/209606/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
KIEROWCA KAT. C+E
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Miejsce pracy: Francja Zadania: przewóz żywności samochodami typu chłodnia na terenie Francji. Wymagania: - doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E, - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny, - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, - przedłożenie referencji, - chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: - legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa + nadgodziny + premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - praca w systemie 3/2 (3 miesiące/2 tygodnie), - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204860/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
TOKARZ CNC w systemie MAZATROL
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: TOKARZ CNC w systemie MAZATROL Miejsce pracy: Francja Obowiązki: - Obsługa tokarek CNC, - Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej, - Programowanie z pulpitu w systemie MAZATROL, - Obsługa jednego z modeli: Mazak QT28 / MAZAK QT40 / MAZAK NEXUS 450 / MAZAK INTEGREX QTS 250ML, - Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami. Wymagania: - Umiejętność czytania rysunków technicznych, - Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji), - Gotowość do podjęcia pracy od początku czerwca, - Odpowiednie zaangażowanie i motywacja. Oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1), - Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - Bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - Pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.employsystem.com/application/form/209286/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - OGRODNIK
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko: KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - OGRODNIK Miejsce pracy: Francja Zadania : • pielęgnacja terenów zielonych, • koszenie trawy, • przycinanie drzew i krzewów, • sadzenie, podlewanie, nawożenie, • prace przy układaniu kostki, chodników, kamienia. Wymagania : • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • prawo jazdy B+E, • dobra kondycja fizyczna, • brak nałogów, • motywacja do pracy we Francji, • wysoka kultura osobista • dokładność, precyzja, • odpowiedzialność. Mile widziane: • znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą), • własny samochód do wyjazdu. Oferujemy: • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1), • Kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, • Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, • Bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/209189/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
KIEROWCA KAT. C+E
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Miejsce pracy: Francja Zadania: przewóz żywności samochodami typu chłodnia na terenie Francji. Wymagania: - doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E, - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny, - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, - przedłożenie referencji, - chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: - legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa + nadgodziny + premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - praca w systemie 3/2 (3 miesiące/2 tygodnie), - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204860/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ - MONTER
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ - MONTER Miejsce pracy: Francja Zadania: - spawanie stali i urządzeń mechanicznych, - spawanie metodami MIG/MAG i TIG, - przygotowywanie materiałów (szlifowanie, dziurkowanie, nacinanie elementów przed montażem i spawaniem), - montaż i spawanie elementów dużego gabarytu typu podwozie ciężarówek, koparek, itp. Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą MIG/MAG, TIG – aktualne certyfikaty, - umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów, - udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - dokładność, precyzja, odpowiedzialność, - czynne prawo jazdy kat. B (konieczny własny samochód do wyjazdu), - dyspozycyjność od zaraz, - znajomość języka francuskiego lub angielskiego (na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z pracodawcą). Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/208445/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim Kraków
Szukam pracownikówFirma Haer Doradztwo Personalne poszukuje otwartych i komunikatywnych osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim Miejsce Pracy : Kraków Branża : Turystyczna Zakres obowiązków: - telefoniczna i mailowa obsługa klientów indywidualnych w języku francuskim, - obsługa klientów zagranicznych: planowanie i organizacja podróży oraz dokonywanie rezerwacji. - Pomoc w rozwiązaniu trudności klientów , - utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami . Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka francuskiego, - dobra znajomość języka angielskiego, - kreatywność, - komunikatywność, - umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu, - mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, - znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem - gotowość do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę, - szkolenia z zakresu obsługi klienta, - bardzo dobry pakiet socjalny, - pracę w młodym i dynamicznym zespole - dodatek relokacyjny Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem w formacie dokumentu Word na adres: gosia@haer.pl Prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Technik utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego długoletniego Klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji dań gotowych, pilnie poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko: Technik utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych ze znajomością języka angielskiego Miejsce pracy: Belgia Obowiązki: - Prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego, konserwacji oraz napraw stanowisk produkcyjnych, - Utrzymanie stanów minimalnych części zamiennych, - Prowadzenie zapisów z usterek i awarii wynikłych na linii produkcyjnej, - Rozwiązywanie problemów w procesie. Wymagania: - Zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów, - Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji), - Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami, - Gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii - Zaangażowanie i odpowiedzialność, - Gotowość do pracy na 3 zmiany. Oferujemy: - Legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1), - Kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta, - Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - Pomoc przy organizacji wyjazdu. Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/208577/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Technik utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego długoletniego Klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji dań gotowych, pilnie poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko: Technik utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych ze znajomością języka angielskiego Miejsce pracy: Belgia Obowiązki: - Prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego, konserwacji oraz napraw stanowisk produkcyjnych, - Utrzymanie stanów minimalnych części zamiennych, - Prowadzenie zapisów z usterek i awarii wynikłych na linii produkcyjnej, - Rozwiązywanie problemów w procesie. Wymagania: - Zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów, - Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji), - Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami, - Gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii - Zaangażowanie i odpowiedzialność, - Gotowość do pracy na 3 zmiany. Oferujemy: - Legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1), - Kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta, - Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - Pomoc przy organizacji wyjazdu. Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/208577/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
DEKARZ, BLACHARZ
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: DEKARZ, BLACHARZ Nr ref.: DEK/BLACH/FR/05/15 Miejsce pracy: Francja Obowiązki: - Odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów), - Demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego, - Odbudowy szkieletu dachu (krowie, więźby), - Wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, itp. - Wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą, papą termozgrzewalną i tradycyjną, - Montowanie rynien i rur spustowych, - Wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia). Wymagania: - Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - Całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - Bardzo dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości, - Prawo jazdy kat. B (konieczny własny samochód do wyjazdu), - Dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy, - Znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą). Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp. - bezpłatne zakwaterowanie, - opiekę zdalnego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu. - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/208376/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
ELEKTRYK
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Francja Zakres obowiązków: - Podłączenia elektryczne w hotelach, restauracjach itp., - Rurowanie, okablowanie, oprzewodowanie, aparatury, tablice elektryczne, alarmy ppoż., wysokie i niskie napięcie. Wymagania: - Aktualne uprawnienia SEP, - Bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych w teorii i praktyce (czytanie planów i ich zastosowanie), - Min. 5letnie doświadczenie na stanowisku elektryka, - Doświadczenie przy zakładaniu instalacji w budynkach mieszkalnych oraz użytku publicznego, - Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny! (do weryfikacji), - Czynne prawo jazdy kat. B, - Motywacja do pracy we Francji na dłuższy czas, - Dokładność, precyzja, odpowiedzialność. - Mile widziany wyjazd własnym samochodem. Oferujemy: - Umowę o pracę tymczasową, - Opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - Zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/206495/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)." Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Strona 1 z 83 1 2 3 4 > >>
Reklama
Wróżka
www.e-wrozka.bulok.info
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
nieruchomości jaworzno


www.nieruchomoscimtm.pl
biuro rachunkowe rzeszów
Prowadzenie księgowości w małych firmach
Obsługa rachunkowości w zakładach pracy
buczynskig.wix.com