Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Czwartek, Październik 23, 2014
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 232
Najnowszy Użytkownik: frantz1988
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Zakaz palenia we Fra...
Nicolas Sarkozy i Ca...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [2]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Prasa o Francji Zakaz palenia we Francji! 2 gauger 18-08-2014 20:11
SZPACHLARZ
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SZPACHLARZ Miejsce pracy: Francja Nr ref.: SZP/FR/11/14 Obowiązki - Przygotowywanie materiałów i narzędzi do pracy, - Przygotowywanie ścian do szpachlowania, - Szpachlowanie warstwą wyrównującą i wygładzającą - Szlifowanie powierzchni. Wymagania - minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku szpachlarza, - dokładność, precyzja, a zarazem szybkość w działaniu, - zaangażowanie. Mile widziane - komunikatywna znajomość języka francuskiego, - doświadczenie w pracy na terenie Francji, Oferujemy - umowę o pracę tymczasową, - atrakcyjne wynagrodzenie, - bezpłatne zakwaterowanie, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: „SZP/FR/11/14” Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
RZEŹNIK – OPERATOR NOŻA
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko: RZEŹNIK – OPERATOR NOŻA Nr ref.: RZ/FR/11/14 Miejsce pracy: FRANCJA Zadania: - Praca z nożem – wyciąganie osierdzi i organów (wątroba, serce, płuca). Wymagania: - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - aktualna książeczka SANEPID, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - dyspozycyjność do podjęcia pracy we Francji. Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B, - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Zapewnione zakwaterowanie, - Zdalną opieka konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: „RZ/FR/11/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Pokojówka – Francja
Szukam pracownikówPokojówka – Francja Nr referencyjny: Francja/pok/2014 Wymagania: - doświadczenie na stanowisku pokojówki (mile widziane za granicą), - komunikatywna znajomość języka francuskiego, - dokładność, sumienność, - bardzo dobra organizacja pracy. Obowiązki: - utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych tj. sprzątanie, przygotowywanie pokoi dla gości. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - częściowe wyżywienie, - zwrot kosztów podróży, - pracę w młodym zespole. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/pok/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
Kelnerka – Francja
Szukam pracownikówKelnerka – Francja Nr referencyjny: Francja/kel/2014 Wymagania: - doświadczenie na stanowisku kelnerki (mile widziane za granicą), - bardzo dobra znajomość języka francuskiego, - wysoki poziom kultury osobistej, - bardzo dobra organizacja pracy. Obowiązki: - obsługa gości, - dbanie o czystość w lokalu, - dbanie o pozytywny wizerunek lokalu. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - częściowe wyżywienie, - zwrot kosztów podróży, - pracę w młodym zespole. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/kel/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
Kucharz – Francja
Szukam pracownikówKucharz – Francja Nr referencyjny: Francja/kuch/2014 Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza (mile widziane doświadczenie w pracy za granicą), - bardzo dobra znajomość języka francuskiego, - umiejętność pracy w zespole, - bardzo dobra organizacja pracy w kuchni. Obowiązki: - przygotowywanie potraw zgodnie z określonymi standardami i recepturami, - dbałość o estetykę podania potraw, - dbałość o prawidłowe przechowywanie żywności. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - częściowe wyżywienie, - zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/kuch/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
ELEKTRYK
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Francja Nr ref.: ELEK/FR/10/14 Zakres obowiązków: - Podłączenia elektryczne w hotelach, restauracjach itp., - Osoba pracująca na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za następujące czynności/ przedmioty: rurowanie, okablowanie, oprzewodowanie, aparatura, tablice elektryczne, alarmy przeciw pożarowe, wysokie i niskie napięcie, Wymagania: -bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych w teorii i praktyce (czytanie planów i ich zastosowanie), - znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B1/B2)- warunek konieczny! - czynne prawo jazdy kat. B, - motywacja do pracy we Francji na dłuższy okres czasu, - gotowość do wyjazdu od zaraz (2-3 dni), - dokładność, precyzja, odpowiedzialność. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „ELEK/FR/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Rzeźnik - Ubojowiec
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Rzeźnik - Ubojowiec Nr ref.: RU/FR/10/14 Miejsce pracy: Francja Opis stanowiska: - Wszystkie czynności związane z ubojem, - Różne typy mięsa – wieprzowina, wołowina, baranina, kozy. Wymagania: - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - Prawo jazdy kat. B, - Mile widziany własny samochód, - Mile widziana znajomość języka francuskiego, - Dyspozycyjność, - Samodzielność, - Pracowitość. Oferujemy: - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - Konkurencyjne wynagrodzenie ( podstawa+ nadgodziny+ diety). Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres email rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: RU/FR/10/14 Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Kierowca chłodni (kat.C)/Pracownik zakł. mięsnego
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko: Kierowca samochodu chłodni (kat. C)/Pracownik zakładu mięsnego Miejsce pracy: Francja wschodnia Termin rozpoczęcia: od zaraz Opis stanowiska pracy: - praca w zakładzie mięsnym przy obróbce mięsa - załadunek samochodu i rozwożenia mięsa po okolicznych klientach Wymagania: - prawo jazdy kat. C - zezwolenie na przewóz towarów i osób - doświadczenie w kierowaniu samochodów chłodni - dobry stan zdrowia oraz motywacja do pracy - dyspozycyjność do wyjazdu Mile widziane: - doświadczenie przy obróbce mięsa Oferujemy: - umowę o pracę na warunkach polskich - darmowe zakwaterowanie - możliwość dłuższej współpracy - pomoc koordynatora - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Kierowca C" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs
DOJARZ KRÓW
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub zagranicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiego gospodarstwa, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko: DOJARZ KRÓW Miejsce pracy: Francja-Lotaryngia Nr ref.: FAR/FR/10/14 Wymagania - Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy fizycznej w rolnictwie, - doświadczenie w pracy na farmie (dojenie krów mechaniczne, ręczne), - dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX), - dyspozycyjność do podjęcia pracy we Francji. Obowiązki - Dojenie krów - praca w hali do dojenia - obsługa dojarek automatycznych, - opieka nad zwierzętami. Mile widziane - Doświadczenie w pracy na terenie Francji, - prawo jazdy kat. B, - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - atrakcyjne wynagrodzenie, - bezpłatne zakwaterowanie, - zdalna opieka konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: „FAR/FR/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
DEKARZ, BLACHARZ
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: DEKARZ, BLACHARZ Nr ref.: DEK/BLACH/10/14 Miejsce pracy: Francja Do zadań pracowników będzie należało: - Odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów), - Demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego, - Odbudowy szkieletu dachu (krowie, więźby), - Układanie różnego rodzaju pokryć dachowych: - Wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, itp. - Wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą, papą termozgrzewalną i tradycyjną, - Montowanie rynien i rur spustowych, - Wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia). Oferujemy: - Umowę o pracę tymczasową na dłuższy kontrakt (min. 3 miesiące), - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp. - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy francuskiego. Wymagania: - Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - Całkowita samodzielność i sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - Bardzo dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości, - Prawo jazdy kat. B (konieczny własny samochód do wyjazdu), - Dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy, - Znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą). Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać” DEK/BLACH/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
ELEKTRYK
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Francja Nr ref.: ELEK/FR/10/14 Zakres obowiązków: • Podłączenia elektryczne w hotelach, restauracjach itp., • Osoba pracująca na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za następujące czynności/ przedmioty: rurowanie, okablowanie, oprzewodowanie, aparatura, tablice elektryczne, alarmy przeciw pożarowe, wysokie i niskie napięcie, Wymagania: • bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych w teorii i praktyce (czytanie planów i ich zastosowanie), • znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B1/B2)- warunek konieczny! • czynne prawo jazdy kat. B, • motywacja do pracy we Francji na dłuższy okres czasu, • dyspozycyjność ( gotowość do wyjazdu od zaraz), • dokładność, precyzja, odpowiedzialność. Oferujemy: • umowę o pracę tymczasową, • konkurencyjne wynagrodzenie, • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, • pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „ELEK/FR/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Strona 1 z 66 1 2 3 4 > >>
Reklama
Norwegia praca
www.norwegia-praca.com
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info