Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie środa, Kwiecień 23, 2014
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 229
Najnowszy Użytkownik: finesse
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Nicolas Sarkozy i Ca...
Zakaz palenia we Fra...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [1]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Stolarz – Cieśla Szalunkowy
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, belgijskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Stolarz – Cieśla Szalunkowy Miejsce pracy: Francja Nr ref.: STO/FR/05/2014 Zadania : - Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie, - Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami, - Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna), - Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu, - Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach, - Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich. Wymagania : - Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ), - Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi), - Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, - Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów), - Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/FR/05/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Murarz- cieśla szalunkowy
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie, dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko: Murarz- cieśla szalunkowy Miejsce pracy: Francja Nr ref.: MUR/CIE/FR/05/14 Poszukujemy osób dyspozycyjnych i zmotywowanych do szybkiego wyjazdu! Zakres obowiązków: - przygotowanie podłoża, wznoszenie ścian z elementów betonowych, - szalowanie, zbrojenie, betonowanie, - murowanie z cegły i z kamienia, - praca przy budowie nowych obiektów oraz renowacja starych budynków, - murowanie basenów i obiektów rekreacyjnych na wolnym powietrzu, - obsługa maszyn budowlanych. Oferujemy: - wyjazd do pracy we Francji na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia), - zakwaterowanie na koszt pracodawcy francuskiego, - konkurencyjne wynagrodzenie, - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Wymagania: - minimum 10 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w murowaniu ścian z tzw. Betonu komórkowego + znajomość francuskich technologii budowlanych, - umiejętność czytania rysunku technicznego i francuskich planów budowlanych, - gotowość do podjęcia pracy od zaraz, - komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji- WARUNEK KONIECZNY, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Mile widziane: - własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: MUR/CIE/FR/05/14 . Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (3970)
Murarz- Polyvalent
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie, dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko: Murarz- Polyvalent Miejsce pracy: Francja Nr ref.: MUR/FR/05/14 Zakres obowiązków: - przygotowanie podłoża, wznoszenie ścian z elementów betonowych, - murowanie z cegły i z kamienia oraz tzw. betonu komórkowego, - praca przy budowie nowych obiektów oraz renowacja starych budynków, - murowanie basenów i obiektów rekreacyjnych na wolnym powietrzu, - obsługa maszyn budowlanych. Wymagania: - minimum 10 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w murowaniu ścian z tzw. Betonu komórkowego + znajomość francuskich technologii budowlanych, - uprawnienia na koparki i koparko-ładowarki, - umiejętność czytania rysunku technicznego i francuskich planów budowlanych, - komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej rozmowy- WARUNEK KONIECZNY, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Mile widziane: - czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem, Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: MUR/FR/05/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez INTERIMAX International Sp. z o.o. SKA, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (3970)
Tokarz cnc
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko: Tokarz CNC Miejsce pracy: zachodnia Francja Termin rozpoczęcia: możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia Zakres obowiązków: - praca na tokarkach typu: Ernault toyoda TCN 427 ( Num 760) r11; 2 osie. Puma 480 ( Fanuc) - 3 osie. Mori seiki NL2500 (Fanuc) r11; 4 osie + podtrzymka hydrauliczna. CMZ TC35 r11; (Fanuc) r11; 3 osie + podtrzymka hydrauliczna - praca ze sterowaniem Fanuc i Num (wprowadzanie korekt do programu, przezbrajanie) - ustawianie maszyny (dobór i wymiana narzędzi skrawających) - mile widziane umiejętności pisania programu, - praca na podstawie rysunku technicznego Praca w przemyśle ciężkim: lotnictwo, zbrojeniówka, transport Materiał : Brąz r11; Stal r11; Żeliwo r11; Aluminium i Inox. Gabaryty: Tokarka, która obrabia największe elementy to PUMA 480 (długość 600 mm r11; 420 kg). Na pozostałych tokarkach waga elementów waha się od 1 do 30 kg, długość od 100 do 600 mm. Produkcja średnich serii, po około 20 sztuk. Wymagania: - min. 5 lata doświadczenia na stanowisku tokarza cnc - bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc i NUM - umiejętności obsługi tokarki, ustawienia, wprowadzenia korekt - mile widziane umiejętności pisania programów - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub francuskiego - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - umowę o pracę na polskich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz stałe premie i dodatki - darmowe zakwaterowanie - pomoc w organizacji wyjazdu - opiekę koordynatora na miejscu - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności (nie wymagamy przyjazdu do Poznania) Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: Tokarz CNC - Francja, na adres: rekrutacja@ipf.jobs
Pracownik obiektu wypoczynkowego
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik obiektu wypoczynkowego Nr ref.: POW/04/13 Miejsce pracy: Francja ( Grasse) Zadania: - Utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych, w pomieszczeniach wspólnego użytku oraz otoczenia wokół obiektu Oferujemy: - Umowa o pracę - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa+nadgodziny), - Kontrakt od kwietnia/maja do sierpnia, - Bezpłatny transport między kwaterunkiem a hotelem Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku, - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - Min. podstawowa znajomość języka francuskiego ( warunek konieczny), - Mile widziany własny samochód, - Dyspozycyjność, - Samodzielność, - Pracowitość Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: paulina.mazur@interimax.com . W tytule maila proszę wpisać POW/04/13. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
PRACOWNIK FIZYCZNY W OGRODNICTWIE
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY W OGRODNICTWIE Miejsce pracy: Francja Nr ref.: OG/FR/14 Wymagania : - Doświadczenie w pracach ogrodniczych, - Posiadanie prawa jazdy B+E – warunek konieczny, - Wiedza i praktyka związana z utrzymaniem i pielęgnacją ogrodu (docinanie /wycinanie drzew i krzewów), - Umiejętność wykonywania prac związanych z małą architekturą oraz z budową chodniczków, altanek, krawężników itp. Zadania: - Obsługa maszyn ogrodniczych ( kosiarki różnego typu, narzędzia do przycinania itp.), - Strzyżenie trawników oraz przycinanie żywopłotów, - Pielęgnacja roślin, - Praca porządkowe. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - długoterminowy kontrakt u naszego sprawdzonego Klienta, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać OG/FR/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
UBOJOWIEC – WIEPRZOWINA/WOŁOWINA
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: UBOJOWIEC – WIEPRZOWINA/WOŁOWINA Nr ref.: RZEŹ/04/14 Miejsce pracy: Francja ( okolice Tuluzy) Oferujemy: - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa+nadgodziny+dodatki), - Refundacja zjazdów do 200 euro kwartalnie, - Premie za dotrzymanie kontraktu 200 euro miesięcznie . Wymagania: - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( ubój wieprzowo-wołowy), - Mile widziane doświadczenie w uboju mieszanym - Dyspozycyjność do wyjazdu - Samodzielność, - Pracowitość. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: paulina.mazur@interimax.com . W tytule maila proszę wpisać RZEŹ/03/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Stolarz – Cieśla Szalunkowy
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Stolarz – Cieśla Szalunkowy Miejsce pracy: Francja Nr ref.: STO/FR/04/2014 Zadania : - Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie, - Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami, - Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna), - Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu, - Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach, - Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich. Wymagania : - Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ), - Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi), - Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, - Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów), - Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/FR/04/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
OGRODNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OGRODNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO Miejsce pracy: Francja Nr ref.: OGROD/FR/04/14 Zadania : • sadzenie drzew, krzewów, żywopłotów, roślin do « skalniaków », roślin płożących się w ogrodach, • układanie kamyczków ogrodowych, • podpieranie drzew palikami, • pokrywanie terenu trawą z rolki. Mile widziane: • obsługa minikoparki: przerzucanie, rozrzucanie ziemi, • tworzenie niewielkich sieci (wodnych, kanalizacyjnych), • tworzenie systemów nawadniających, • kładzenie płyt betonowych, • instalowanie bram i furtek, • prawo jazdy B+E. Wymagania : • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • znajomość języka francuskiego – warunek konieczny, • brak nałogów, • motywacja do pracy we Francji, • wysoka kultura osobista • dokładność, precyzja, • odpowiedzialność. Oferujemy: • umowę o pracę tymczasową, • konkurencyjne wynagrodzenie, • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem, • kontrakt od wczesnej wiosny do końca roku • urlopy wakacyjne i świąteczne. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „OGROD/FR/04/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Tokarz cnc
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko: Tokarz CNC (przemysł lotniczy) Miejsce pracy: zachodniaFrancja, ok. Poitiers Termin rozpoczęcia: możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia Zakres obowiązków: - praca na tokarkach marki Biglia - praca ze sterowaniem Fanuc (wprowadzanie korekt do programu) - ustawianie maszyny (dobór i wymiana narzędzi skrawających) - produkcja elementów do przemysłu lotniczego - praca na podstawie rysunku technicznego Wymagania: - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku tokarza cnc - bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - podstawowa znajomość j. angielskiego i/lub francuskiego - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - umowę o pracę na polskich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz stałe premie i dodatki - darmowe zakwaterowanie - pomoc w organizacji wyjazdu - opiekę koordynatora na miejscu - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności (nie wymagamy przyjazdu do Poznania) Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: Tokarz - przemysł lotniczy, na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs lub 61 222 37 18.
Frezer CNC
Szukam pracownikówAgencje Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko: Frezer CNC Miejsce pracy: północna Francja Termin rozpoczęcia: możliwość rozpoczęcia pracy od 14/04/2014 Zakres obowiązków: - praca przy produkcji elementów do branży motoryzacyjnej, spożywczej - praca na frezarkach 3-osiowych - frezowanie w stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium - praca z jednym z wymienionych sterowań: Fanuc, Heidenhain lub Siemens - programowanie maszyny z pozycji pulpitu - kontrola i pomiar jakości Wymagania: - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku frezera cnc - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - dobra znajomość jednego ze sterowania Fanuc, Heidenhain lub Siemens - umiejętność wprowadzania korekt do programu - umiejętność doboru i wymiany narzędzi Mile widziane: - prawo jazdy kat. B oraz własne auto do dyspozycji - podstawowa znajomość j. francuskiego i/lub angielskiego Oferujemy: - umowę o pracę na polskich warunkach - darmowe zakwaterowanie - opiekę koordynatora na miejscu pracy - pomoc w organizacji wyjazdu - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności - w dłuższej perspektywie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę francuskiego Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Frezer cnc" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 37 18
Strona 1 z 44 1 2 3 4 > >>
Reklama
Szwajcaria praca
www.szwajcaria-praca.com
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
koperty
Producent kopert dla biur i firm
Kolorowe opakowania na dokumenty
www.kolorowe-koperty.pl
bhp Kraków
Prowadzenie szkoleń dla pracowników firm
Prowadzenie badań stanowisk pracy
www.bhpedu.pl