Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Niedziela, Listopad 23, 2014
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 232
Najnowszy Użytkownik: frantz1988
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Zakaz palenia we Fra...
Nicolas Sarkozy i Ca...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [2]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Prasa o Francji Zakaz palenia we Francji! 2 gauger 18-08-2014 20:11
Pokojówka – Francja
Szukam pracownikówPokojówka – Francja Nr referencyjny: Francja/pok/2014 Wymagania: - doświadczenie na stanowisku pokojówki (mile widziane za granicą), - komunikatywna znajomość języka francuskiego, - dokładność, sumienność, - bardzo dobra organizacja pracy. Obowiązki: - utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych tj. sprzątanie, przygotowywanie pokoi dla gości. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - częściowe wyżywienie, - zwrot kosztów podróży, - pracę w młodym zespole. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/pok/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
Kelnerka – Francja
Szukam pracownikówKelnerka – Francja Nr referencyjny: Francja/kel/2014 Wymagania: - doświadczenie na stanowisku kelnerki (mile widziane za granicą), - bardzo dobra znajomość języka francuskiego, - wysoki poziom kultury osobistej, - bardzo dobra organizacja pracy. Obowiązki: - obsługa gości, - dbanie o czystość w lokalu, - dbanie o pozytywny wizerunek lokalu. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - częściowe wyżywienie, - zwrot kosztów podróży, - pracę w młodym zespole. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/kel/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
Kucharz – Francja
Szukam pracownikówKucharz – Francja Nr referencyjny: Francja/kuch/2014 Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza (mile widziane doświadczenie w pracy za granicą), - bardzo dobra znajomość języka francuskiego, - umiejętność pracy w zespole, - bardzo dobra organizacja pracy w kuchni. Obowiązki: - przygotowywanie potraw zgodnie z określonymi standardami i recepturami, - dbałość o estetykę podania potraw, - dbałość o prawidłowe przechowywanie żywności. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - częściowe wyżywienie, - zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/kuch/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
BLACHARZ SAMOCHODOWY
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy dla Naszego francuskiego Klienta, Kandydatów na stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY Miejsce pracy: Francja Nr ref.: BLACH/FR/12/14 Wymagania: - minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (znajomość zagadnień lakiernictwa oraz mechaniki samochodowej), - komunikatywna znajomość języka: francuskiego- min. poziom B1 (do weryfikacji), - dokładność, precyzja, estetyka wykonania, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do szybkiego wyjazdu, - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Obowiązki: - praca w warsztacie samochodowym(samochody osobowe), - naprawa lub wymiana elementów blacharki samochodowej, - wyrównywanie zagnieceń i uszkodzeń, - przygotowanie blachy: szpachlowanie, szlifowanie, gładzenie, polerowanie, - przygotowanie powierzchni do malowania. Mile widziane: - prawo jazdy kat. B, - gotowość do wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta- PRACA DŁUGOTERMINOWA, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji, - możliwość rozwoju zawodowego w perspektywie dłuższej współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: BLACH/FR/12/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
FREZER
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: FREZER Miejsce pracy: Francja Nr ref.: FRE/FR/11/14 Zadania: - frezowanie elementów z tworzywa sztucznego, stali miedzi i aluminium, - kontrola jakości wytworzonych elementów, - przygotowywanie niezbędnych przyrządów do frezowania, - posługiwanie się narzędziami pomiarowymi oraz rysunkiem technicznym, - przygotowanie i ustawienie maszyny i narzędzi do produkcji. Wymagania: -umiejętność czytania planów, - min. podstawowa znajomość języka francuskiego lub min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!) - umiejętność pracy w zespole, -doświadczenie na podobnym stanowisku, - ubranie robocze. Mile widziane: - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt długoterminowy na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres email rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: FRE/FR/11/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami (aplikacje niepełne lub nie spełniające wymogów będą odrzucane). Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Monter elementów precyzyjnych
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert.5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko: Monter elementów precyzyjnych Miejsce pracy: Francja, wschód Termin rozpoczęcia: grudzień 2014 Zakres obowiązków: - montaż elementów precyzyjnych - praca w oparciu o rysunek techniczny - obsługa wkrętarek - obsługa innych urządzeń manualnych Wymagania: - min. 3 lata doświadczenia w montaże elementów precyzyjnych - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - umiejętność obsługi elektronarzędzi - mile widziana umiejętność spawania - samodzielność na stanowisku pracy Oferujemy: - umowę o pracę na warunkach polskich - darmowe zakwaterowanie - możliwość dłuższej współpracy - pomoc w organizacji wyjazdu - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Monter precyzyjny" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs
ELEKTRYK
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Francja Nr ref.: ELEK/FR/11/14 Zakres obowiązków: - Podłączenia elektryczne w hotelach, restauracjach itp., - Osoba pracująca na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za następujące czynności/ przedmioty: rurowanie, okablowanie, oprzewodowanie, aparatura, tablice elektryczne, alarmy przeciw pożarowe, wysokie i niskie napięcie, Wymagania: - bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych w teorii i praktyce (czytanie planów i ich zastosowanie), -czynne prawo jazdy kat. B, - motywacja do pracy we Francji na dłuższy okres czasu, -gotowość do wyjazdu od zaraz (2-3 dni), - dokładność, precyzja, odpowiedzialność. Mile widziany wyjazd własnym samochodem. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „ELEK/FR/11/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Rzeźnik - wykrawacz
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko: Rzeźnik - wykrawacz wieprzowiny Termin rozpoczęcia: 01/12/2014 Miejsce pracy: Francja, ok. Strasbourga Zakres obowiązków: - wykrawanie wszystkich elementów wieprzowych - praca na stole - praca z nożem Wymagania: - min. 5 lat doświadczenia na stanowisku rzeźnika - umiejętność sprawnego posługiwania się nożem - dobry stan zdrowia - dyspozycyjność do wyjazdu Oferujemy: - umowę o pracę na warunkach polskich - darmowe zakwaterowanie - pomoc w organizacji wyjazdu - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności - pomoc koordynatora na miejscu Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Rzeźnik" na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 37 18
KIEROWCA KAT. C+E
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KCE/FR/11/14 Zadania: - przewóz żywności w chłodziarkach na terenie Francji, transport lokalny - praca w systemie 3/2 (3 miesiące pracy, 2 tygodnie urlopu) Wymagania: -doświadczenie w pracy jako kierowca kat.C+E, - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym, - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, - przedłożenie referencji, - chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: -legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa plus nadgodziny plus premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „ KCE/FR/11/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ TIG
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG Miejsce pracy: Francja Nr ref.: SPAW/FR/11/14 Zadania: - Spawanie materiałów: blachy i stali nierdzewnej metodą TIG (EN- 281-1 / 111 i EN - 287-1/ 141)- grubość materiałów 6 - 18mm, - Spawanie we wszystkich pozycjach: punktowe, w pozycji poziomej i pionowej oraz pachwinowe, - Typ spawania: spawanie jednowarstwowe i wielowarstwowe, - Wykonywanie złączy wielowarstwowych- pod badania radio 100% (kontrole), - Praca w branży nuklearnej ( bez ryzyka chemicznego), - Dodatkowy montaż elementów do spawanych (zamocowania i kotwiczenia). - Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą TIG- aktualne certyfikaty, - umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów, - minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy metodą TIG, - Całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - Prawo jazdy kat. B (konieczny własny samochód do wyjazdu), - Dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy, - Znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą). Oferujemy: - Umowę o pracę tymczasową na dłuższy kontrakt (min. 3 miesiące), - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp. - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - Opiekę polskojęzycznego opiekuna przez cały czas trwania projektu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać ”SPAW/FR/11/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Osoba na zmywak – Francja
Szukam pracownikówOsoba na zmywak – Francja Nr referencyjny: Francja/zmywak/2014 Wymagania: - podstawowa znajomość języka francuskiego, - umiejętność pracy w zespole, -dobra organizacja pracy, -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Obowiązki: - mycie naczyń, -dbanie o czystość w kuchni. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - zakwaterowanie, - wyżywienie, - zwrot kosztów podróży. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: Francja/zmywak/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
Strona 1 z 69 1 2 3 4 > >>
Reklama
Szkolenia
www.akademiahr.lajt.info
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info