Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Wtorek, Marzec 03, 2015
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 234
Najnowszy Użytkownik: PolishEmployees
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Zakaz palenia we Fra...
Nicolas Sarkozy i Ca...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [2]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Prasa o Francji Zakaz palenia we Francji! 2 gauger 18-08-2014 20:11
Murarz Fasad
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie, dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko: Murarz Fasad Miejsce pracy: Francja Zadania: - wykonywanie fasad przy użyciu cegieł licowych, wapienno-piaskowych, ręcznie formowanych, kamionki. Wymagania: - minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w murowaniu fasad przy użyciu cegieł licowych, wapienno-piaskowych, ręcznie formowanych, kamionki, - czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji, - zwrot kosztów przejazdu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV klikając w link http://hrbc.startpraca.pl/application/form/205380/1841/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (3970)
BETONIARZ, ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko: BETONIARZ, ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY Miejsce pracy: Francja Obowiązki: - montaż szalunków (znajomość technologii francuskich mile widziana), - wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych, - wykonywanie zbrojeń, - zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym, - czytanie francuskich planów budowlanych - prace ogólnobudowlane na wysokości. Wymagania: - minimum 10 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w pracy z szalunkami (stropy), - umiejętność czytania rysunku technicznego, - gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym terminie (szybkie wyjazdy), - minimum komunikatywna znajomość języka francuskiego, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). - czynne prawo jazdy kategorii B i możliwość wyjazdu własnym samochodem, Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204874/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Murarz-Polyvalent
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie, dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko: Murarz-Polyvalent Miejsce pracy: Francja Zadania: - przygotowanie podłoża, wznoszenie ścian z elementów betonowych, - murowanie z cegły i z kamienia oraz tzw. betonu komórkowego, - praca przy budowie nowych obiektów oraz renowacja starych budynków, - murowanie basenów i obiektów rekreacyjnych na wolnym powietrzu, - obsługa maszyn budowlanych. Wymagania: - minimum 10 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w murowaniu ścian z tzw. Betonu komórkowego + znajomość francuskich technologii budowlanych, - uprawnienia na koparki i koparko-ładowarki, - umiejętność czytania rysunku technicznego i francuskich planów budowlanych, - komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej rozmowy- WARUNEK KONIECZNY, - czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204936/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Stolarz-Cieśla
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Stolarz-Cieśla Miejsce pracy: Francja Zadania : • Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie, • Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami, • Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna), • Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu, • Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach, • Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich. Wymagania : • Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, • Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ), • Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi), • Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, • Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów), • Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. Mile widziane: • prawo jazdy kat. B i C, • mile widziane własne auto do wyjazdu. Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV klikając w poniższy link: http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204940/1841/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ TIG i MIG urządzeń mechanicznych
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG i MIG urządzeń mechanicznych Miejsce pracy: Francja, Alpy Zadania: - spawanie stali i urządzeń mechanicznych, - spawanie stali o grubym przekroju, - przygotowywanie, montaż i spawanie elementów dużego gabarytu typu podwozie ciężarówek, koparek, itp. - przygotowywanie materiałów (szlifowanie, dziurkowanie, nacinanie elementów przed montażem i spawaniem), - spawanie TIG 141 i MIG 135/136 półautomatycznie, o grubości od 8 mm, - praca na podstawie planu technicznego. Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą TIG 141 i MIG 135/136 – aktualne certyfikaty, - umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów, - udokumentowane 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - dokładność, precyzja, odpowiedzialność, - dyspozycyjność od zaraz, - znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z pracodawcą). Mile widziane: - prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/205261/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ RUR I KOTŁÓW (TIG/MIG)
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ RUR I KOTŁÓW (TIG/MIG) Zadania: - spawanie rur i kotłów, - praca z blachą, spawanie stali nierdzewnej, o grubości 60-300 mm, - spawanie w metodach TIG (141) i MIG, - montaż i łączenie elementów, - praca według planów technicznych. Wymagania: - min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, - uprawnienia do spawania metodami TIG 141 i MIG, - biegłość w czytaniu rysunku technicznego, - czynne prawo jazdy kat. B, - motywacja do pracy we Francji, - dokładność, precyzja, odpowiedzialność, - znajomość języka francuskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Mile widziane: - prawo jazdy i własny samochód do wyjazdu. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link. http://hrbc.startpraca.pl/application/form/205258/1841/0/ Do aplikacji proszę dołączyć skany swoich aktualnych certyfikatów- warunek konieczny. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ TIG i MIG
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG i MIG Miejsce pracy: Francja Zadania: - spawanie rur na zbiorniku i zamocowań, - montaż i łączenie elementów, - spawanie w metodach TIG 111 i 141 oraz MIG, - praca z blachą, spawanie stali nierdzewnej o grubości 6 - 18 mm. Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą TIG i MIG - aktualne certyfikaty, - minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego, - motywacja do pracy we Francji, - dokładność, precyzja, odpowiedzialność, - znajomość języka fancuskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Mile widziane: - prawo jadzy kat. B i własny samochód do wyjazdu. Oferujemy: - możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów, - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link: http://hrbc.startpraca.pl/application/form/205254/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ MIG/MAG - MONTER ZBROJEŃ
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG - MONTER ZBROJEŃ Miejsce pracy: Francja, okolice Lyon Zadania: - spawanie stali i montaż zbrojeń w warsztacie, - spawanie metodą MIG-MAG, - montaż i spawanie na podstawie planów. Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą MIG-MAG – aktualne certyfikaty, - umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów, - udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - dokładność, precyzja, odpowiedzialność, - dyspozycyjność od zaraz, - znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji. Mile widziane: - własny samochód do wyjazdu. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link: http://hrbc.startpraca.pl/application/form/205079/1841/0/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Frezer manualny
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: FREZER Miejsce pracy: Francja Zadania: r6; Frezowanie elementów z tworzywa sztucznego, stali miedzi i aluminium, r6; Kontrola jakości wytworzonych elementów, r6; Przygotowywanie niezbędnych przyrządów do frezowania, r6; Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi oraz rysunkiem technicznym, r6; Przygotowanie i ustawienie maszyny i narzędzi do produkcji. Wymagania: r6; Umiejętność czytania planów, r6; Min. podstawowa znajomość języka francuskiego r11; warunek konieczny! (do weryfikacji), r6; Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji ze współpracownikami r6; Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata, r6; Ubranie robocze. Oferujemy: r6; Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1), r6; Kontrakt długoterminowy na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, r6; Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, r6; Bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, r6; Pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV klikając w link http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204905/1841/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
KIEROWCA KAT. C+E
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Miejsce pracy: Francja Zadania: przewóz żywności samochodami typu chłodnia na terenie Francji. Wymagania: r6; doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E, r6; znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym, r6; karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, r6; przedłożenie referencji, r6; chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: r6; legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), r6; atrakcyjny system płacy ( podstawa + nadgodziny + premie) , r6; kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, r6; praca w systemie 3/2 (3 miesiące/2 tygodnie), r6; zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, r6; możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", r6; pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV klikając w link: http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204860/1841/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Pracownik produkcji kiełbas/salami – obsługa nadziewarki
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy będącej liderem produkcji kiełbas, pilnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko: Pracownik produkcji kiełbas/salami r11; obsługa nadziewarki Miejsce pracy: Francja Obowiązki: - nadziewanie jelit mięsem przy pomocy maszyny (nadziewarki), - praca przy produkcji salami/kiełbasy/chorizo, - utrzymanie czystości i higieny podczas pracy. Wymagania: - gotowość do podjęcia zatrudnienia we Francji od początku marca, - min. podstawowa znajomość języka francuskiego (warunek konieczny r11; do weryfikacji), - możliwość wyjazdu własnym samochodem, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce min. 30 dni od daty rozpoczęcia pracy, - umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji ze współpracownikami. Mile widziane: - doświadczenie w pracy we Francji. Oferujemy: - pracę od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie (możliwe 2 zmiany: 5:00 r11; 13:00 lub 13:00 r11; 21:00), - legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - bezpłatne zakwaterowanie, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV klikając w link http://hrbc.startpraca.pl/application/form/204826/1841/ Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Strona 1 z 78 1 2 3 4 > >>
Reklama
Professional Fast Clean
www.paintercontract.lajt.info
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info
biuro rachunkowe rzeszów
Prowadzenie księgowości w małych firmach
Obsługa rachunkowości w zakładach pracy
buczynskig.wix.com