Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Czwartek, Październik 02, 2014
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 232
Najnowszy Użytkownik: frantz1988
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Zakaz palenia we Fra...
Nicolas Sarkozy i Ca...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [2]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Prasa o Francji Zakaz palenia we Francji! 2 gauger 18-08-2014 20:11
Kierowca kat. C+E
Szukam pracownikówNTERIMAX International Sp. z o. o S.K.A jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C+E Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KCE/FR/10/14 Obowiązki: - przewóz żywności w chłodziarkach na terenie Francji, transport lokalny, - praca w systemie 3/2 (3 miesiące pracy, 2 tygodnie urlopu) Wymagania: - doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E, - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym lub j. angielskiego na poziomie B1, - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, - przedłożenie referencji, - chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa + nadgodziny + premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji oraz w organizacji miejsca zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: KCE/FR/10/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
Operatorka Taśmy ze znajomością języka angielskiego
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego długoletniego Klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji dań gotowych, pilnie poszukujemy Kandydatek na stanowisko: Operatorka Taśmy ze znajomością języka angielskiego Nr ref.: OT/BEL/09/14 Miejsce pracy: Belgia Obowiązki: - pakowanie produktów spożywczych, - utrzymanie ciągłości i procesu produkcyjnego, - prace w magazynie oraz w chłodni, - utrzymanie czystości i higieny na linii produkcyjnej. Wymagania: - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiająca swobodną konwersację, - gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii, - dobra kondycja fizyczna, szybkość w działaniu, - wymagana zręczność manualna, - umiejętność pracy pod presją czasu i odporność na stres (szybkie tempo pracy, harmonogram przewidywanych produkcji), - umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami, - odpowiedzialność. Mile widziane: - znajomość j. francuskiego, - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: - legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowana powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: OT/BEL/09/14 Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
DEKARZ, BLACHARZ
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: DEKARZ, BLACHARZ Nr ref.: DEK/BLACH/10/14 Miejsce pracy: Francja Do zadań pracowników będzie należało: - Odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów), - Demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego, - Odbudowy szkieletu dachu (krowie, więźby), - Układanie różnego rodzaju pokryć dachowych: - Wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, itp. - Wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą, papą termozgrzewalną i tradycyjną, - Montowanie rynien i rur spustowych, - Wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia). Oferujemy: - Umowę o pracę tymczasową na dłuższy kontrakt (min. 3 miesiące), - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp. - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy francuskiego. Wymagania: - Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - Całkowita samodzielność i sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy, - Bardzo dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości, - Prawo jazdy kat. B (konieczny własny samochód do wyjazdu), - Dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy, - Znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą). Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać” DEK/BLACH/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Kelner/kelnerka – praca we Francji
Szukam pracownikówKelner/kelnerka – praca we Francji Wymagania: - udokumentowane doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki - dobra znajomość języka francuskiego - wysoki poziom kultury osobistej - dobra prezencja Obowiązki: - przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji hotelowej - serwowanie potraw, napoi, wina - dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę - zwrot kosztów podróży - organizację przejazdu, zakwaterowanie, posiłek w dni pracujące Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec w tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/FRA/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
Tokarz cnc / Frezer cnc (heidenhain)
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta - firmy z branży mechaniki precyzyjnej - poszukuje doświadczonych pracowników na stanowiska: Tokarz CNC oraz Frezer CNC Miejsce pracy: Francja Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od zaraz Zakres obowiązków: - praca na maszynach 3-osiowych - produkcja małoseryjna elementów wielkogabarytowych - praca ze sterowaniem Heidenhain - programowanie maszyny z pozycji pulpitu Wymagania: - min. 5 lat doświadczenia zawodowego - bardzo dobra znajomość sterowania Heidenhain (umożliwiająca samodzielne pisanie programów) - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność do wyjazdu Mile widziane: - podstawowa znajomość j. angielskiego i francuskiego - własne auto do dyspozycji Oferujemy: - umowę o pracę na warunkach polskich - darmowe zakwaterowanie - opiekę koordynatora - możliwość długofalowej współpracy - pomoc w organizacji wyjazdu - możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "CNC - Heidenhain" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 37 18
Rzeźnik/ Wykrawacz/ Ubojowiec
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Rzeźnik/ Wykrawacz/ Ubojowiec Nr ref.: RWU/FR/10/14 Miejsce pracy: Francja Wymagania - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - Prawo jazdy kat. B, - Mile widziany własny samochód, - Mile widziana znajomość języka francuskiego, - Dyspozycyjność, - Samodzielność, - Pracowitość. Oferujemy: - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - Konkurencyjne wynagrodzenie ( podstawa+nadgodziny+diety) Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem RWU/FR/10/14 w tytule. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. SKA, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Pracownik fizyczny – monter płyt kartonowo-gipsowych
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy budowlanej pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny – monter płyt kartonowo-gipsowych Miejsce pracy: Francja Nr ref.: GAS/FIZ/10/14 Zadania : - montaż płyt kartonowo-gipsowych, - montaż i demontaż rusztowań, - prace wykończeniowe, - inne prace fizyczne. Wymagania : - gotowość do przyjazdu na spotkanie w rekrutacyjne do Krakowa, - minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - tężyzna fizyczna, - bardzo dobra kondycja fizyczna, - brak nałogów, - bezkonfliktowość, umiejętność pracy w zespole, - motywacja do pracy we Francji, - dokładność, precyzja, - odpowiedzialność. Mile widziane: - prawo jazdy kat. B, - znajomość języka francuskiego lub angielskiego, - doświadczenie przy malowaniu. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - transport do miejsca pracy we Francji na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV poprzez formularz na adres rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem GAS/FIZ/10/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
STOLARZ /CIEŚLA DACHOWY
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy budowlanej pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: STOLARZ /CIEŚLA DACHOWY Miejsce pracy: Francja, Alpy Nr ref.: STO/CIE/10/14 Zadania : - prefabrykacja i montaż konstrukcji szkieletowych (ścian i dachów- praca na wysokości), - montaż więźb i pokryć dachowych (blachy, termoizolacje), - instalacja stolarki budowlanej- okna, drzwi ( w tym drzwi garażowe i segmentowe), - montaż deski obiciowej na budynkach (tzw. bardage), - praca na wysokości na dachach płaskich i spadzistych. Wymagania : - minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz gotowość do przedstawienia referencji, - znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się, - dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, - znajomość rysunku technicznego i czytania francuskich planów, - motywacja do pracy we Francji i szybkiego wyjazdu, - prawo jazdy kat. B i własne auto do wyjazdu, Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami (składki ZUS, karta EKUZ), - konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc na konto, - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/CIE/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International SP. z.o.o. S.K.A. , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Stolarz - Cieśla
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, belgijskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Stolarz – Cieśla Miejsce pracy: Francja Nr ref.: STO/FR/10/2014 Zadania : - Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie, - Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami, - Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna), - Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu, - Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach, - Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich. Wymagania : - Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ), - Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi), - Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, - Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów), - Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/FR/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Stolarz – Cieśla
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, belgijskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Stolarz – Cieśla Miejsce pracy: Francja Nr ref.: STO/FR/10/2014 Zadania : - Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie, - Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami, - Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna), - Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu, - Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach, - Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich. Wymagania : - Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ), - Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi), - Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, - Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów), - Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/FR/10/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o. o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
STOLARZ DO WYROBU TRUMIEN
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: STOLARZ DO WYROBU TRUMIEN Miejsce pracy: Francja Nr ref.: STO/TRU/09/14 Zadania : - Obróbka różnego typu drewna ( w tym egzotycznego)i praca na warsztacie, - Składanie, wycinanie, łączenie elementów składowych trumny i mocowanie okuć, - Konserwacja i lakierowanie powierzchni drewnianych (wewnętrznych i zewnętrznych), - Zdolności manualne i artystyczne (rzeźbienie w drewnie)- precyzja, dokładność, dbałość o oddanie szczegółów, - Biegła obsługa maszyn i narzędzi stolarskich (preferowane francuskie technologie produkcji), - Praca na podstawie dokumentacji technicznej i biegłe czytanie rysunku technicznego. Wymagania : - Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku- doświadczenie w meblarstwie artystycznym mile widziane, - Znajomość języka francuskiego n poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację z klientem, - Gotowość do przedstawienia referencji od francuskich pracodawców oraz zdjęć dokumentujących własnoręcznie wykonane prace (warunek Klienta), - Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. - Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu, Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/TRU/09/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Interimax International Sp. z o.o. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Strona 1 z 65 1 2 3 4 > >>
Reklama
Hydraulik
www.hydraulik24h.przecieki.com
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
Hurtownia tkanin bawełnianych
Najlepsze tkaniny z polskich fabryk
Materiały dla producentów ubrań
www.ewantex.pl
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info