Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Czwartek, Sierpień 21, 2014
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Warunki pracy
Ambasada i konsulaty
Ważne telefony
Święta i dni wolne
Informacje ogólne
Praca w okresie przejściowym
Opieka medyczna
Praca
Krótkie info
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 230
Najnowszy Użytkownik: gauger
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Zakaz palenia we Fra...
Nicolas Sarkozy i Ca...
Najciekawsze Tematy
Zakaz palenia we ... [2]
Nicolas Sarkozy i... [0]
Ostatnie Artykuły
Regiony Francji
Co sie zmieni w Pary...
Informacja dla obywa...
Praktyczne informacj...
Dostęp do francuskie...
Ankieta dla Użytkowników
Czy chciałbyś wyjechać do Francji na stałe?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FRANCJA PRACA

Mimo okresu przejściowego jaki obowiązuje we Francji, praca dla Polaków jest, a liczne ułatwienia sprawiają, że ze znalezieniem pracy sezonowej i w niektórych zawodach nie powinniśmy mieć problemów.
Pracę łatwiej otrzymać w 61 zawodach w siedmiu sektorach: budownictwie, robotach publicznych, hotelarstwie i gastronomii, rolnictwie, przemyśle maszynowym i metalowym, przemyśle przetwórczym i handlu nieruchomościami.
Minimalna pensja to 1197 euro. Ale można zarobić więcej. Lekarze zarabiają ok. 7 tys. euro miesięcznie, fryzjer - 2 tys. euro, gosposia - 3 tys. euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Prasa o Francji Zakaz palenia we Francji! 2 gauger 18-08-2014 20:11
MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH, SPRZĘTÓW ROLNICZYCH, SAMOCHODÓW CI
Szukam pracownikówINTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, kanadyjskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH, SPRZĘTÓW ROLNICZYCH, SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Miejsce pracy: KANADA Nr ref.: MMB /KANADA/08/14 ZADANIA: - Diagnoza i sprawdzanie sprzętu budowlanego, - Bieżące naprawy sprzętu budowlanego, rolniczego, - Utrzymywanie w należytym stanie maszyn rolniczych i budowlanych, - Przegląd techniczny i konserwacja urządzeń, - Okresowe sprawdzanie emisji zanieczyszczeń i ewentualne naprawy, - Serwisowanie i przygotowywanie sprzętu do i po sezonie, - Prowadzenie dokumentacji utrzymania sprzętu i bieżąca aktualizacja danych w systemie firmy, - Zamawianie części zamiennych i uzupełnianie braków magazynowych. WYMAGANIA: - Wykształcenie mechaniczne/ techniczne (szkoła zawodowa, politechnika) – będzie dodatkowym atutem, - Znajomość języka angielskiego (min poziom B1) , - Prawo jazdy , - Doświadczenie w naprawie, utrzymaniu i konserwacji maszyn rolniczych oraz budowlanych (kombajny, żniwiarze, pługi, rozrzutniki, brony, siewniki, opryskiwacze, kosiarki pokosowe i inne tym podobne), - Doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów, - Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w użytkowaniu sprzętu rolniczego (mile widziane prowadzenie własnego gospodarstwa rolniczego), - Motywacja do wyjazdu i stałego zamieszkania na terenie Kanady, - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, pozytywne nastawienie, otwartość do wyzwań, - Umiejętności budowania dobrych relacji i pracy w zespole. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie, - stała umowa o pracę, - pakiet świadczeń medycznych, - bilet lotniczy do Kanady, - niezbędne narzędzia pracy, - kredyt 0% na poczet relokacji do Kanady, - wsparcie w otrzymaniu statusu stałego rezydenta w Kanadzie, - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem oraz ze znalezieniem zakwaterowania. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV w języku polskim i angielskim na adres: ewelina.czerwinska@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „MMB /KANADA/08/14” Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Monter konstrukcji stalowych/ przy budowie francuskich kolei
Szukam pracownikówINTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych/ Praca przy budowie francuskich kolei Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KON.STAL.Kolej/FR/08/14 Zadania: - Przygotowywanie poszczególnych modułów pod budowę francuskich kolei, - Kompletny montaż konstrukcji stalowych, - Praca według rysunku technicznego lub ustnej instrukcji, - Praca przy rozładunku i załadunku modułów do przewozu, - Organizowanie bezpiecznego stanowiska pracy dla siebie i współpracowników, - Praca przy użyciu sprzętów, narzędzi i przyrządów pomiarowych, - Montowanie i układanie torów za pomocą sprzętu zmechanizowanego, - Wykonywanie prac przy podnoszeniu, podbijaniu , regulacji torów oraz prace wykończeniowe. Wymagania: - Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych (mechaniczne łączenie prefabrykowanych elementów), - Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane inżynierskie)/ zawodowe- poświadczone dyplomem zawodowym, - Umiejętność sprawnego czytania planów technicznych zgodnych z normami UE, - Doświadczenie w prefabrykacji elementów konstrukcyjnych i w pracy na warsztacie (ewentualnie w firmie montażowej o podobnym profilu), - Znajomość języka francuskiego/ angielskiego- poziom min. B1 (samodzielna komunikacja z francuskim pracodawcą i współpracownikami), - Praca jako operator wózka teleskopowego rotacyjnego będzie dodatkowym atutem (uprawnienia), - Praca jako operator koparki łańcuchowej będzie dodatkowym atutem (uprawnienia). Oferujemy: -Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), -Kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, -Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, -Pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „KON.STAL.Kolej/FR/08/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Koordynator transportu z językiem francuskim
Szukam pracownikówINTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Koordynator transportu z językiem francuskim Miejsce pracy: Francja Nr ref.: SPE/FR/08/14 Zadania: - Organizowanie, nadzór i bieżąca obsługa przewozów; - Efektywne zarządzanie podległą flotą/ pracownikami; - Obsługa klientów w trakcie realizacji usług spedycyjnych; - Monitorowanie transportu od załadunku do rozładunku; - Koordynacja i nadzór nad terminową realizacją zleceń; - Egzekwowanie zasad bezpieczeństwa związanych z przeładunkiem i transportem towarów. Wymagania - Doświadczenie w branży TSL; - Doświadczenie jako kierowca C+E będzie dodatkowym atutem; - Komunikatywna znajomość języka francuskiego, znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem; - Umiejętność planowania i optymalnego wykorzystania czasu pracy i jazdy kierowcy; - Motywacja zadaniowa i zaangażowanie, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu; - Rozwinięte kompetencje komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w grupie; - Odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu; - Znajomość topografii Francji; - Biegłość w obsłudze komputera. Oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ; - Kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta; - Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu; - Pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji oraz w organizacji miejsca zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „ SPE/FR/08/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SPAWACZ MIG/MAG/TIG
Szukam pracownikówINTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG/TIG Miejsce pracy: Francja Nr ref.: „SPAW/FR/08/14” Zadania: - Spawanie metodą MIG, MAG, TIG (stal węglowa); - Praca przy spawaniu rur przeznaczonych do transportu ropy naftowej; - Praca zmianowa. Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą MIG, MAG, TIG; - minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - umiejętność czytania rysunku technicznego; - prawo jazdy kat. B; - motywacja do pracy we Francji; - dokładność, precyzja; - odpowiedzialność. Mile widziane: - znajomość języka francuskiego lub angielskiego; Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową,; - konkurencyjne wynagrodzenie; - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „SPAW/FR/08/14” Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Kierowca kat. C+E z językiem francuskim
Szukam pracownikówINTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C+E z językiem francuskim Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KCE/FR/08/14 Zadania: -przewóz żywności samochodami typu chłodnia na terenie Francji, Wymagania -doświadczenie w pracy jako kierowca kat.C+E, - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem), - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, - przedłożenie referencji, - chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa plus nadgodziny plus premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji oraz w organizacji miejsca zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „ KCE/FR/08/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Pizzerman - Francha, praca za granicą
Szukam pracownikówPizzerman - Francja, praca od zaraz Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku pizzermana - Komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego - Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą - Dyspozycyjność od zaraz Obowiązki: - Przygotowywanie różnych rodzajów pizzy - Dbanie o porządek w miejscu pracy - Współpraca z pozostałymi kucharzami i obsługą kelnerską Oferujemy: - Umowę polską - Bezpłatne zakwaterowanie - Wyżywienie - Zwrot kosztów podróży na koniec sezonu - Pracę od zaraz do końca października - W przypadku sprawdzenia się możliwość wyjazdu w to samo miejsce na sezon zimowy Jeśli spełniasz wyszystkie wymagania dotyczące proponowanego stanowiska, to prześlij swoje CV na adres rekrutacja@erc.ec. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego - pizzerman/fra/2014. W CV proszę umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Firma Euro Recruitment Consulting działa od 10 lat na rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji z zagranicznymi kontrahentami, dostarczając wykwalifikowaną kadrę polskich specjalistów.
SPAWACZ MIG/MAG/TIG
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG/TIG Miejsce pracy: Francja Nr ref.: 'SPAW/FR/08/14' Zadania: - Spawanie metodą MIG, MAG, TIG (stal węglowa); - Praca przy spawaniu rur przeznaczonych do transportu ropy naftowej; - Praca zmianowa. Wymagania: - uprawnienia do spawania metodą MIG, MAG, TIG; - minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - umiejętność czytania rysunku technicznego; - prawo jazdy kat. B; - motywacja do pracy we Francji; - dokładność, precyzja; - odpowiedzialność. Mile widziane: - znajomość języka francuskiego lub angielskiego; Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową,; - konkurencyjne wynagrodzenie; - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać 'SPAW/FR/08/14' Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH, SPRZĘTÓW ROLNICZYCH, SAMOCHODÓW
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, kanadyjskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH, SPRZĘTÓW ROLNICZYCH, SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Miejsce pracy: KANADA Nr ref.: MMB /KANADA/08/14 ZADANIA: - Diagnoza i sprawdzanie sprzętu budowlanego, - Bieżące naprawy sprzętu budowlanego, rolniczego, - Utrzymywanie w należytym stanie maszyn rolniczych i budowlanych, - Przegląd techniczny i konserwacja urządzeń, - Okresowe sprawdzanie emisji zanieczyszczeń i ewentualne naprawy, - Serwisowanie i przygotowywanie sprzętu do i po sezonie, - Prowadzenie dokumentacji utrzymania sprzętu i bieżąca aktualizacja danych w systemie firmy, - Zamawianie części zamiennych i uzupełnianie braków magazynowych. WYMAGANIA: - Wykształcenie mechaniczne/ techniczne (szkoła zawodowa, politechnika) – będzie dodatkowym atutem, - Znajomość języka angielskiego (min poziom B1) , - Prawo jazdy , - Doświadczenie w naprawie, utrzymaniu i konserwacji maszyn rolniczych oraz budowlanych (kombajny, żniwiarze, pługi, rozrzutniki, brony, siewniki, opryskiwacze, kosiarki pokosowe i inne tym podobne), - Doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów, - Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w użytkowaniu sprzętu rolniczego (mile widziane prowadzenie własnego gospodarstwa rolniczego), - Motywacja do wyjazdu i stałego zamieszkania na terenie Kanady, - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, pozytywne nastawienie, otwartość do wyzwań, - Umiejętności budowania dobrych relacji i pracy w zespole. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie, - stała umowa o pracę, - pakiet świadczeń medycznych, - bilet lotniczy do Kanady, - niezbędne narzędzia pracy, - kredyt 0% na poczet relokacji do Kanady, - wsparcie w otrzymaniu statusu stałego rezydenta w Kanadzie, - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem oraz ze znalezieniem zakwaterowania. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV w języku polskim i angielskim na adres: ewelina.czerwinska@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „MMB /KANADA/08/14” Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Monter konstrukcji stalowych, przy budowie francuskich kolei
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych/ Praca przy budowie francuskich kolei Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KON.STAL.Kolej/FR/08/14 Zadania: - Przygotowywanie poszczególnych modułów pod budowę francuskich kolei, - Kompletny montaż konstrukcji stalowych, - Praca według rysunku technicznego lub ustnej instrukcji, - Praca przy rozładunku i załadunku modułów do przewozu, - Organizowanie bezpiecznego stanowiska pracy dla siebie i współpracowników, - Praca przy użyciu sprzętów, narzędzi i przyrządów pomiarowych, - Montowanie i układanie torów za pomocą sprzętu zmechanizowanego, - Wykonywanie prac przy podnoszeniu, podbijaniu , regulacji torów oraz prace wykończeniowe. Wymagania: - Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych (mechaniczne łączenie prefabrykowanych elementów), - Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane inżynierskie)/ zawodowe- poświadczone dyplomem zawodowym, - Umiejętność sprawnego czytania planów technicznych zgodnych z normami UE, - Doświadczenie w prefabrykacji elementów konstrukcyjnych i w pracy na warsztacie (ewentualnie w firmie montażowej o podobnym profilu), - Znajomość języka francuskiego/ angielskiego- poziom min. B1 (samodzielna komunikacja z francuskim pracodawcą i współpracownikami), - Praca jako operator wózka teleskopowego rotacyjnego będzie dodatkowym atutem (uprawnienia), - Praca jako operator koparki łańcuchowej będzie dodatkowym atutem (uprawnienia). Oferujemy: -Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), -Kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, -Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, -Pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „KON.STAL.Kolej/FR/08/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Kierowca kat. C+E z językiem francuskim
Szukam pracownikówINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C+E z językiem francuskim Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KCE/FR/08/14 Zadania: - przewóz żywności samochodami typu chłodnia na terenie Francji, Wymagania - doświadczenie w pracy jako kierowca kat.C+E, - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem), - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy, - przedłożenie referencji, - chęć podjęcia dłuższej współpracy. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa plus nadgodziny plus premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz", - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji oraz w organizacji miejsca zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać ' KCE/FR/08/14'. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
SZKLARZ- MONTER SZYB
Szukam pracownikówINTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: SZKLARZ- MONTER SZYB NR REF: SZKL/MON/09/14 Miejsce pracy: Paryż, Francja Zakres obowiązków: - Montaż szyb w oknach szeregowych, - uszczelnianie szyb za pomocą materiału z oleju lnianego (kit), - wyrabianie założonych norm ( do wykonania 3000 szyb), - czyszczenie ram okiennych i powierzchni szklanych po wykonanym montażu. Wymagania: - Doświadczenie w pracy ze szkłem i montażu szyb, - predyspozycje do pracy na wysokości (rusztowania, uprzęże), - pełna dyspozycyjność do podjęcia pracy w terminie wrzesień- grudzień 2014 r. - umiejętność czytania rysunku technicznego i francuskich planów budowlanych, - komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej rozmowy- WARUNEK KONIECZNY, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX), - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, - czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - Pracę na kontrakcie zagranicznym opartą o umowę o pracę tymczasową, - pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - zakwaterowanie i wyżywienie na koszt pracodawcy francuskiego, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + ekwiwalent urlopowy. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „SZKL/MON/09/14” Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Interimax International Sp. z o.o. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>
Reklama
Sprzątanie Kraków
www.dustclean.bulok.info
Ostatnie Komentarze
Piotr32 dnia maj 10 2010 17:11:59

Piotr 31 tel.kom+48 .669-223-2 41 mail.picia285@interia.eu Wyksztalcenie zawodowe elektryk,
Uprawnienia elektryczne SEP, E i D, pomiary, powyzej 1KV
Wysokościowe powyżej 3metrów prawo jazdy kat.B, znajomosc programow komputerowych MS Office(Word, Excel), 13lat pracy w roznych zawodach
prace ogolno-budowlane, spawanie, czytania rysunku technicznego
Języki: Język angielski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język niemiecki w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Język francuski w stopniu podstawowym w mowie i piśmie
Zobacz Komentarze Newsów
piotro dnia maj 27 2009 23:53:44

jakie kolwiek oferty proszę kierować pod numerem tel.665732598 lub na adres meila piotroszcz@interia.pl
Zobacz Komentarze Newsów
Mam coś dla Ciebie dnia luty 03 2009 21:49:08

Jest ktoś kto potrzebuje fille au pair od zaraz do 4-letniego chłopca, ale 15 km od Verdun. Czy Cię to interesuje?
Jeśli tak wyślij maila do mnie i Cię skontaktuję z rodziną
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

grzegorz
07/01/2010 12:14
mam 32lata zam francuzki szukam pracy w wykonczeniach,włase auto..tel783213384

Copyright © 2007-2011 www.francja-praca.com
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info
Hurtownia tkanin bawełnianych
Najlepsze tkaniny z polskich fabryk
Materiały dla producentów ubrań
www.ewantex.pl